2014-09-17 16:42:13

/

Pchli Targ

Pchli targ w Gołdapi na Targowisku Miejskim

Można wymienić lub sprzedać używane rzeczy

Pchli targ w Gołdapi odbędzie się 20 września 2014 roku na Targowisku Miejskim. To drugie takie wydarzenie, podczas którego mieszkańcy miasta mogą sprzedać, czy też wymienić rzeczy zbędne ze swoich domów.

Administracja Domów Mieszkalnych w Gołdapi Spółka z o.o. wraz z władzami miasta organizuje Pchli targ w Gołdapi. Odbędzie się on 20 września 2014 roku (sobota) zgodnie z sugestią mieszkańców.

Pchli targ w Gołdapi adresowany jest tylko do mieszkańców miasta. Wystawić się mogą tylko osoby fizyczne. Wymienić, lub sprzedać można tylko rzeczy, których wystawcy są właścicielami co najmniej od pół roku.

Wśród przykładowych rzeczy, które można wystawić na pchlim targu w Gołdapi są: książki, naczynia lub komplety ze szkła, sprzęt kuchenny i inny gospodarstwa domowego, niewielkie meble (wymiary 70x70x70 cm), ubrania, zabawki itp.

Te przedmioty należy przynieść na pchli targ 20 września 2014 roku (sobota). Będzie można je wymienić lub sprzedać w godzinach od 9°° do 18°°. Można również wystawić przedmioty wielkogabarytowe (większe niż 70x70x70 cm), ale nie należy ich przywozić na pchli targ. Wystarczy je sfotografować, opisać, a zdjęcie wyłożyć w trakcie trwania Targu.

Pchli targ ma walor ekologiczny. Zamiast wyrzucać rzeczy i przedmioty, których nie używa się już w domu, można je wymienić lub sprzedać po okazyjnej cenie .